Jaké odměny nabízíme?

Parťáctví není jen jednostranná záležitost!
Proto nabízíme našim parťákům speciální nabídku, která jim pomůže v podnikání a taktéž jim sníží náklady.

Knihovna tipů a návodů

Víme, jak těžké je se pohybovat v online světe a stíhat veškeré novinky a evoluce spojené s tímto tématem. Sami se tomuto oboru věnujeme mnoho let a aktivně se vzděláváme, analyzujeme a hlídáme veškeré změny, které se dějí v tomto svět opravdu každý měsíc.

S tímto vědomím, jsme se rozhodli, jakožto správný parťáci se s Vámi o tyto znalosti podělit a předávat Vám je v aktuálním a zpracované formě tak, abyste mohli tyto informace, tipy a návody využít ve Vašem podnikání a růst s námi.

Kdo dostanete přístup do knihovny?

Přístup dostanou parťáci, kteří s námi spolupracují na dlouhodobé bázi. DP neboli dlouhodobý parťáci jsou ti, kteří mají od nás webové stránky, které jim spravujeme na jakékoliv úrovni, a tudíž dostávají přístup do knihovny v celém rozsahu. Za tento přístup nic navíc neplatí dostávají ho od nás úplně zadarmo.

Jak se dostanu do knihovny?

Do knihovny se dostanete přes svoje jedinečné údaje, které Vám přidělíme po započatí spolupráce. Do systému knihovny dostanete email nebo ji najdete pod odkazem ve spodní části neboli také zápatí, na našem webu www.krido.cz
Spouštíme koncem února 2024
Naši knihovnu spustíme na konci února roku 2024. Informace o spuštění i s údaji dostanete ihned po spuštění.

Snižte si náklady a podejte
pomocnou ruku

Máte známého, přítele nebo podnikatele za rohem co by potřeboval pomoc v online světě? Tak tohle ne nabídka pro přesně pro Vás! Pokud k nám přivedete klienta, se kterým se domluvíme na spolupráci, dostanete odměnu ve formě slevy na určité služby.

Co je to za odměny?

Slevy mají stanovená pravidla, které určují, na co je lze využít. Přesto se vždy snažíme dohodnout a pokud to bude potřeba, přizpůsobíme Vám slevu na Vámi potřebné řešení.
  • Za nového klienta na webové stránky dostnete slevu na jejich správu.
  • Za klienta pro marketingové služby dostanete slevu na zpracování kapaně, strategie či přípravě reklamy.
  • Pokud například Váš přítel, potřebuje zapracovat na svojí grafice dostanete slevu na Vámi vybranou grafickou práci.

pŘIPRAVUJEME DALŠÍ ODMĚNY

Prozatím máme pro Vás připravené výše zmíněné odměny ale již teď pracujeme na dalších odměnách, které Vám budeme moc poskytnout za vaše parťáctví s námi.

Kontaktuje nás

DOTAZ U NÁS NIC NESTOJÍ

Žádná otázka není zbytečná! Neváhejte nás tedy kontaktovat se svými dotazy. Zastihnete nás telefonicky i na emailové adrese naprosto bezplatně a bez závazků.

Kontaktuje nás a staňme se parťáky

nebo

Předejte nám kontakt
a my se Vám ozveme

Jméno
Jméno
Formulář byl úspěšně odeslán!
Při odesílání formuláře došlo k chybě. Zkontrolujte prosím znovu všechna pole formuláře.
Přejít nahoru