Jsme Váš parťák
na cestě online světem

Nejsme agentura, jsme parťáci !

Jsme prostě vaši parťáci. Jako většina podnikatelů a firem i my jsme začínali od nuly a budovali si naše know-how a zkušenosti. Naše práce je založena na vzájemném respektu, relevantní pomoci a pravidlech, která jsme si nastavili.
I přesto, že to může znít jako klišé, my se za agenturu opravdu nepovažujeme… Jsme skupina lidí, kteří milují svou práci, klienti jsou nám blízcí a nejsou jen zápisem v tabulce se štítkem „zaplatil“. Pomáháme i v situacích, které nemusí nutně potřebovat naše know-how, ale kde je potřeba podat pomocnou ruku.

Jsme Tým Krido, vaši parťáci na cestě online světem 🌟

Tým krido, Tým parťáků

Tomáš Kriegelstein

Web devoloper, Stratég

Vždy dobře naladěný parťák s mnoha zkušenostmi a širokým přesahem v oboru. Primárně se starám o vývoj webových stránek a pomáhám v nastolení marketingové strategie.

blank

Martin Šulc

Fotograf, Video tvůrce, Režisér

Precizní do každého pixelu. Martin má smysl pro detail a ví jak udělat působivý záběr. Postará se o celý proces přípravy video kontentu nebo Vám připraví působivé fotografie.

blank

Filip Janda

Specialista na Facebook a instagram

Filip je vaše pravá ruka pro aktivitu na Facebooku a Instagramu. Pomůže Vám s kontentem, zajistí plynulý chod sítí, poradí Vám nebo Vám nastaví ziskovou reklamu. Prostě perfektní parťák.

Kontaktuje nás, bez závazků!

Žádná otázka není zbytečná! Neváhejte nás tedy kontaktovat se svými dotazy. Zastihnete nás telefonicky i na emailové adrese naprosto bez závazků.
info@krido.cz
+420 722 517 917
IČO10784284
Typ podnikateleFyzická osoba
Adresa sídlaTichá 737, 330 21, Líně
Role subjektupodnikatel
Přejít nahoru